Wyślij dokumenty do swojego księgowego

Dbamy o 🛡 bezpieczeństwo naszych klientów i ich księgowych.
Współpracuj ze swoim księgowym zdalnie❗️ Udostępniamy łatwą i szybką wysyłkę 📤 faktur i dokumentów z programu bezpośrednio do księgowego.

W jednej 📦 paczce można przesłać:
 faktury sprzedażowe
 faktury zakupowe
 pliki załączone do faktur: skany dokumentów, PDFy
 pliki do importu danych bezpośrednio do dużych programów księgowych: Insert Rachmistrz, Rewizor, Comarch Optima, Symfonia FK, Streamsoft PCBiznes, Lefthand, Mała Księgowość RP.

Opcja jest dostępna dla wszystkich Bezpłatnie w dziale Raporty

Eksport danych do księgowego

Jak wysłać plik z fakturami do księgowego?

Na górnej szare listwie należy wejść w „Raporty” (1) i wybrać „Wyślij dokumenty do swojego księgowego” (2).

Wyślij faktury do księgowego

Należy wybrać okres za jaki chce się przekazać dokumenty, domyślnie jest to aktualny lub poprzedni miesiąc. Następnie zaznacza się co chcemy wysłać, do wyboru są dokumenty przychodowe i kosztowe. Do kosztowych jednocześnie można wybrać opcję, aby wysłane zostały również załączone do nich pliki PDF lub skany faktur.

Można również załączyć plik z gotowym dedykowanym importem, jeśli księgowy lub biuro rachunkowe korzysta z jednego z popularnych programów księgowych takich jak: Comarch Optima, Insert Rachmistrz lub Rewizor, Symfonia FK, Lefthand, Mała Księgowość Rzeczypospolitej. Wtedy wystarczy tylko zaimportować gotowy plik i cała sprzedaż zaksięguje się od razu.

Po dokonaniu wyboru można gotową paczkę pobrać (opcja „Pobierz plik„) lub wysłać bezpośrednio z programu do swojego biura rachunkowego (opcja „Wyślij e-mail„).

Czy artykuł był pomocny